Deep Innovation Day для Будівництва

View Calendar
22/10/2021 14:00 - 19:00
🍳Innovation Kitchen
Address: Канатная, 93

Офіційний партнер івенту: PMI Ukraine
Друг заходу: MakerHub.org

Ми запрошуємо вас в Innovation Kitchen Additive Manufactured StartHub в Одесі на унікальний захід — Deep Innovation Day для будівництва. Наші експерти познайомлять вас з найбільш прогресивними та актуальними інноваційними рішеннями у сфері 3D-моделювання, друку та робототехніки, які вже зараз змінюють сучасну індустрію будівництва.

📌 Яку проблему вирішуємо?

Інновації є необхідною умовою конкурентоспроможності сучасної будівельної компанії. Керівники більшості українських будівельних компаній розуміють це, проте лише невелика частина цих керівників визначає чіткі челенджі для інноваційних проектів своїх компаній.

📌 На це є дві причини:

  1. ✅низька поінформованість щодо провідної світової практики у сфері інновацій для будівництва.
  2. ✅недостатній рівень експертності для визначення того, як ці інновації можуть бути вигідно використані будівельною компанією.

📌 Чому ми?

Ми перший в Україні хаб, який спеціалізується на кастом-інноваціях в адитивному виробництві. Ми допомагаємо українським компаніям визначати і реалізовувати інноваційні виклики в секторі 3D-друку і робототехніки, відповідно до глобальних технологічних трендів.

У нас є необхідна експертиза, софт, обладнання та лабораторії для ведення складних інноваційних проектів.

📌 Хто наші експерти?

Наші експерти — це провідні співробітники R&D — центрів компаній, що входять до складу технологічного кластера резидентів нашого хаба, а саме:

💡KWAMBIO
💡A.D.A.M.
💡3D-Look
💡Pixelated Realities
💡Easy Look
💡Qweedo Robotics

📌 Як ми готуємося?

Відбір інноваційних рішень, про які ми розповімо на зустрічі, здійснюється на підставі глибоких аналітичних досліджень. На основі бази даних Startus Insights, що містить інформацію про більш ніж 2 500 000 стартапів і скейлапів, наші аналітики формують звіт про найбільш прогресивні інноваційні компанії у сфері 3D-моделювання, друку і робототехніки у будівництві. На підставі цього звіту та свого професійного досвіду наші експерти готують доповіді, в яких розкривають сутність і потенціал інноваційних рішень цих компаній.

📌 Як це буде?

На заході ми занурюємо керівників українських будівельних компаній в захоплюючий процес дослідження провідних інноваційних рішень у сфері 3D-моделювання, друку і роботизації, які визначають подальший розвиток будівельної індустрії у світі.

Експерти хаба розповідають про свої дослідження, пропонують конкретні рішення для будівельної галузі, спілкуються з аудиторією. Під час цього діалогу народжуються ідеї, які можна застосувати на практиці.

📌 Що ви отримуєте?

Учасники заходу отримують відповіді на 3 найважливіші питання:

  1. 💡Які успішні інноваційні рішення існують у світі?
  2. 💡Яка практична користь цих рішень для їх бізнесу?
  3. 💡Як їх можна реалізувати в Україні?

Також учасники заходу отримують презентацію, що резюмує всі важливі аспекти зустрічі, на підставі якої зможуть побудувати інноваційні наради з робочими групами всередині своїх компаній.

➕ В кінці зустрічі буде знайомство у дружній атмосфері нашого кафе ☕.