Відкриття представництва PMI в Одесі

View Calendar
27/02/2021 15:00 - 18:00
Одесский филиал PMI Ukraine
Phone:+380677444615
Address: Канатная, 93

З метою розвитку співтовариства проєктних менеджерів на Півдні України, сприянню обміну зв'язками, ідеями, рішеннями та ресурсами, покращенню можливостей кожного учасника в кар'єрному зростанні та розвитку бізнесу PMI Ukraine відкриває регіональне представництво в Одесі, у новому інноваційному просторі Innovation Kitchen.

Офіційне відкриття представництва PMI в Одесі відбудеться у суботу, 27 лютого 2021 року. Адреса - Одеса, вул. Канатна 93. Початок о 15.00.

З цієї нагоди керівництво PMI в Україні організовує експертну дискусію на тему «Південна кухня управління проєктами. Рецепти майбутнього».

У заході візьмуть участь:

  • Роман Резніков, Президент PMI Ukraine Chapter, сертифікований PMP, PRINCE2, ITIL, керівник відділу цифрових технологій в Intellias;
  • Анатолій Савін, директор Одеської філії PMI Ukraine, єдиний в Україні сертифікований PfMP, засновник PMDoc і KnowledgeMap;
  • Олена Жукова, засновник и директор суднобудівельної інжинірингової компанії Marine Design Engineering Mykolayiv, кандидат економічних наук;
  • Павло Каюк, директор і власник компанії «Проєкт Менеджмент Бізнес Консалтинг», сертифікований IPMA (рівень В), кандидат технічних наук.

Модератор – Ірина Руда, керівник проєктів у ГО "100% життя Одеса", сертифікований РМР.

Під час дискусії ви дізнаєтеся про перспективи та плани розвитку інновацій та проектного менеджменту на Півдні України в умовах виходу з карантину та локдаунов, розбудову світової спільноти проектних менеджерів та реальні кейси застосування методологій та інструментів управління проєктами.

Формат дискусії – офлайн, із можливістю долучитися через Zoom.